Cennik

Cennik proxy domowych, mobilnych i serwerowych

W ProxySup płacisz z salda doładowanego z góry, tylko za to, czego używasz. Domowe i mobilne rozliczane są za GB, serwerowe za IP miesięcznie.

  • Bez abonamentu, płatność za zużycie
  • Trzy produkty dzielą jedno saldo
  • Niewykorzystane kwoty wracają na saldo

Cena według produktu (2026-10-17)

  • Proxy domowe$3.00 / GB
  • Proxy mobilne$6.50 / GB
  • Proxy serwerowe$1.20 / IP
Wszystkie kwoty są pobierane z salda przedpłaconego.
  • Saldo przedpłacone płatność za zużycie
  • $3.00 / GB domowe
  • 60 krajów
  • Zwroty na saldo

Produkty

Ceny proxy według produktu

Ceny na dzień 2026-10-17. Korzystaj z trzech produktów z tym samym kontem i saldem.

  • Proxy domowe

    $3.00 / GB

    • Za GB
    • Do 30 min
    • Domowe łącza internetowe
    • HTTP, HTTPS, SOCKS5
    • 60 krajów
    Więcej o proxy domowych
  • Proxy mobilne

    $6.50 / GB

    • Za GB
    • Do 30 min
    • Sieci operatorów 4G i 5G
    • HTTP, HTTPS, SOCKS5
    • 56 krajów
    Więcej o proxy mobilnych
  • Proxy serwerowe

    $1.20 / IP

    • Za IP miesięcznie
    • To samo IP przez cały miesiąc
    • Serwery w chmurze
    • HTTP, HTTPS, SOCKS5
    • 18 krajów
    Więcej o proxy serwerowych

Przykłady

Przykładowe koszty proxy

Kwoty obliczone dla typowego zużycia.

  • Proxy domowe

    10 GB

    $30.00

  • Proxy domowe

    50 GB

    $150.00

  • Proxy mobilne

    10 GB

    $65.00

  • Proxy serwerowe

    10 IP, jeden miesiąc

    $12.00

Doładowanie

Kwoty doładowań

Wybierz jedną z czterech kwot albo wpisz własną. Doładowana kwota w całości trafia na saldo.

  • Starter$20Otrzymane saldo $20.00
  • GrowthPolecane$100Otrzymane saldo $100.00
  • Scale$300Otrzymane saldo $300.00
  • Volume$500Otrzymane saldo $500.00
PanelToken kończy się na 7K2Q

Saldo

$100.00

Zużycie w tym miesiącu

0.00 GB

Doładuj saldo

Starter$20Growth$100Scale$300Volume$500
Przykładowy ekran po doładowaniu Growth

Płatność

Płatność i zwroty

  • Metoda płatności

    Doładuj saldo w USDT w sieci TRC20.

  • Aktualizacja salda

    Saldo aktualizuje się po potwierdzeniu płatności.

  • Zwroty

    Nieudane, anulowane i niewykorzystane kwoty w całości wracają na saldo.

  • Stałe sesje

    Do 30 minut w proxy domowych i mobilnych, bez dopłat.

Pytania

Pytania o cennik

Zobacz wszystkie pytania

Jak rozlicza się ProxySup?

Proxy domowe kosztują $3.00 za GB, a proxy mobilne $6.50 za GB. Proxy serwerowe kosztują $1.20 za IP miesięcznie. Kwota jest pobierana z salda przedpłaconego. Ceny na dzień 2026-10-17.

Jak doładować saldo?

Wybierz Starter ($20), Growth ($100), Scale ($300) lub Volume ($500) albo wpisz inną kwotę. Płacisz w USDT w sieci TRC20, a saldo aktualizuje się po potwierdzeniu płatności.

Co z nieudanymi lub niewykorzystanymi kwotami?

Nieudane, anulowane i niewykorzystane kwoty w całości wracają na saldo. Saldo możesz wykorzystać na dowolny produkt.

Proxy, za które płacisz według zużycia

Zarejestruj się i doładuj dowolną kwotę, aby korzystać z trzech produktów.