Cennik
Cennik proxy domowych, mobilnych i serwerowych
W ProxySup płacisz z salda doładowanego z góry, tylko za to, czego używasz. Domowe i mobilne rozliczane są za GB, serwerowe za IP miesięcznie.
- Bez abonamentu, płatność za zużycie
- Trzy produkty dzielą jedno saldo
- Niewykorzystane kwoty wracają na saldo
Cena według produktu (2026-10-17)
- Proxy domowe$3.00 / GB
- Proxy mobilne$6.50 / GB
- Proxy serwerowe$1.20 / IP
- Saldo przedpłacone płatność za zużycie
- $3.00 / GB domowe
- 60 krajów
- Zwroty na saldo
Produkty
Ceny proxy według produktu
Ceny na dzień 2026-10-17. Korzystaj z trzech produktów z tym samym kontem i saldem.
Proxy domowe
$3.00 / GB
- Za GB
- Do 30 min
- Domowe łącza internetowe
- HTTP, HTTPS, SOCKS5
- 60 krajów
Proxy mobilne
$6.50 / GB
- Za GB
- Do 30 min
- Sieci operatorów 4G i 5G
- HTTP, HTTPS, SOCKS5
- 56 krajów
Proxy serwerowe
$1.20 / IP
- Za IP miesięcznie
- To samo IP przez cały miesiąc
- Serwery w chmurze
- HTTP, HTTPS, SOCKS5
- 18 krajów
Przykłady
Przykładowe koszty proxy
Kwoty obliczone dla typowego zużycia.
Proxy domowe
10 GB
$30.00
Proxy domowe
50 GB
$150.00
Proxy mobilne
10 GB
$65.00
Proxy serwerowe
10 IP, jeden miesiąc
$12.00
Doładowanie
Kwoty doładowań
Wybierz jedną z czterech kwot albo wpisz własną. Doładowana kwota w całości trafia na saldo.
- Starter$20Otrzymane saldo $20.00
- GrowthPolecane$100Otrzymane saldo $100.00
- Scale$300Otrzymane saldo $300.00
- Volume$500Otrzymane saldo $500.00
Saldo
$100.00
Zużycie w tym miesiącu
0.00 GB
Doładuj saldo
Płatność
Płatność i zwroty
Metoda płatności
Doładuj saldo w USDT w sieci TRC20.
Aktualizacja salda
Saldo aktualizuje się po potwierdzeniu płatności.
Zwroty
Nieudane, anulowane i niewykorzystane kwoty w całości wracają na saldo.
Stałe sesje
Do 30 minut w proxy domowych i mobilnych, bez dopłat.
Jak rozlicza się ProxySup?
Proxy domowe kosztują $3.00 za GB, a proxy mobilne $6.50 za GB. Proxy serwerowe kosztują $1.20 za IP miesięcznie. Kwota jest pobierana z salda przedpłaconego. Ceny na dzień 2026-10-17.
Jak doładować saldo?
Wybierz Starter ($20), Growth ($100), Scale ($300) lub Volume ($500) albo wpisz inną kwotę. Płacisz w USDT w sieci TRC20, a saldo aktualizuje się po potwierdzeniu płatności.
Co z nieudanymi lub niewykorzystanymi kwotami?
Nieudane, anulowane i niewykorzystane kwoty w całości wracają na saldo. Saldo możesz wykorzystać na dowolny produkt.
Proxy, za które płacisz według zużycia
Zarejestruj się i doładuj dowolną kwotę, aby korzystać z trzech produktów.