Harga
Harga proksi kediaman, mudah alih dan pusat data
Di ProxySup anda membayar daripada baki yang diisi terlebih dahulu, hanya ikut penggunaan. Kediaman dan mudah alih dicaj ikut GB, pusat data ikut IP sebulan.
- Tiada langganan, bayar ikut penggunaan
- Ketiga-tiga produk berkongsi satu baki
- Jumlah yang tidak digunakan kembali ke baki
Harga mengikut produk (2026-10-17)
- Proksi kediaman$3.00 / GB
- Proksi mudah alih$6.50 / GB
- Proksi pusat data$1.20 / IP
- Baki prabayar bayar ikut penggunaan
- $3.00 / GB kediaman
- 60 negara
- Bayaran balik ke baki
Produk
Harga proksi mengikut produk
Harga pada 2026-10-17. Guna ketiga-tiga produk dengan akaun dan baki yang sama.
Proksi kediaman
$3.00 / GB
- Ikut GB
- Sehingga 30 minit
- Sambungan internet rumah
- HTTP, HTTPS, SOCKS5
- 60 negara
Proksi mudah alih
$6.50 / GB
- Ikut GB
- Sehingga 30 minit
- Rangkaian mudah alih 4G dan 5G
- HTTP, HTTPS, SOCKS5
- 56 negara
Proksi pusat data
$1.20 / IP
- Ikut IP sebulan
- IP yang sama sepanjang bulan
- Pelayan awan
- HTTP, HTTPS, SOCKS5
- 18 negara
Contoh
Contoh kos proksi
Jumlah dikira untuk penggunaan yang biasa.
Proksi kediaman
10 GB
$30.00
Proksi kediaman
50 GB
$150.00
Proksi mudah alih
10 GB
$65.00
Proksi pusat data
10 IP, sebulan
$12.00
Tambah nilai
Jumlah tambah nilai
Pilih salah satu daripada empat jumlah atau masukkan jumlah sendiri. Jumlah yang diisi menjadi baki sepenuhnya.
- Starter$20Baki yang diterima $20.00
- GrowthDisyorkan$100Baki yang diterima $100.00
- Scale$300Baki yang diterima $300.00
- Volume$500Baki yang diterima $500.00
Baki
$100.00
Penggunaan bulan ini
0.00 GB
Tambah nilai baki
Pembayaran
Pembayaran dan bayaran balik
Kaedah pembayaran
Tambah nilai baki dengan USDT pada rangkaian TRC20.
Kemas kini baki
Baki dikemas kini selepas bayaran disahkan.
Bayaran balik
Jumlah yang gagal, dibatalkan dan tidak digunakan semuanya kembali ke baki.
Sesi tetap
Sehingga 30 minit untuk kediaman dan mudah alih, tanpa caj tambahan.
Bagaimanakah ProxySup mengenakan caj?
Proksi kediaman berharga $3.00 bagi setiap GB dan proksi mudah alih $6.50 bagi setiap GB. Proksi pusat data berharga $1.20 bagi setiap IP sebulan. Jumlah ditolak daripada baki prabayar. Harga pada 2026-10-17.
Bagaimanakah cara menambah nilai baki?
Pilih Starter ($20), Growth ($100), Scale ($300) atau Volume ($500), atau masukkan jumlah lain. Anda membayar dengan USDT pada rangkaian TRC20, dan baki dikemas kini selepas bayaran disahkan.
Bagaimana dengan jumlah yang gagal atau tidak digunakan?
Jumlah yang gagal, dibatalkan dan tidak digunakan semuanya kembali ke baki. Baki itu boleh digunakan untuk mana-mana produk.
Proksi yang dibayar ikut penggunaan
Daftar dan isi jumlah yang anda mahu untuk menggunakan ketiga-tiga produk.