Harga

Harga proksi kediaman, mudah alih dan pusat data

Di ProxySup anda membayar daripada baki yang diisi terlebih dahulu, hanya ikut penggunaan. Kediaman dan mudah alih dicaj ikut GB, pusat data ikut IP sebulan.

  • Tiada langganan, bayar ikut penggunaan
  • Ketiga-tiga produk berkongsi satu baki
  • Jumlah yang tidak digunakan kembali ke baki

Harga mengikut produk (2026-10-17)

  • Proksi kediaman$3.00 / GB
  • Proksi mudah alih$6.50 / GB
  • Proksi pusat data$1.20 / IP
Semua caj ditolak daripada baki prabayar.
  • Baki prabayar bayar ikut penggunaan
  • $3.00 / GB kediaman
  • 60 negara
  • Bayaran balik ke baki

Produk

Harga proksi mengikut produk

Harga pada 2026-10-17. Guna ketiga-tiga produk dengan akaun dan baki yang sama.

Contoh

Contoh kos proksi

Jumlah dikira untuk penggunaan yang biasa.

  • Proksi kediaman

    10 GB

    $30.00

  • Proksi kediaman

    50 GB

    $150.00

  • Proksi mudah alih

    10 GB

    $65.00

  • Proksi pusat data

    10 IP, sebulan

    $12.00

Tambah nilai

Jumlah tambah nilai

Pilih salah satu daripada empat jumlah atau masukkan jumlah sendiri. Jumlah yang diisi menjadi baki sepenuhnya.

  • Starter$20Baki yang diterima $20.00
  • GrowthDisyorkan$100Baki yang diterima $100.00
  • Scale$300Baki yang diterima $300.00
  • Volume$500Baki yang diterima $500.00
Papan pemukaToken berakhir dengan 7K2Q

Baki

$100.00

Penggunaan bulan ini

0.00 GB

Tambah nilai baki

Starter$20Growth$100Scale$300Volume$500
Contoh paparan selepas tambah nilai pakej Growth

Pembayaran

Pembayaran dan bayaran balik

  • Kaedah pembayaran

    Tambah nilai baki dengan USDT pada rangkaian TRC20.

  • Kemas kini baki

    Baki dikemas kini selepas bayaran disahkan.

  • Bayaran balik

    Jumlah yang gagal, dibatalkan dan tidak digunakan semuanya kembali ke baki.

  • Sesi tetap

    Sehingga 30 minit untuk kediaman dan mudah alih, tanpa caj tambahan.

Soalan

Soalan tentang harga

Lihat semua soalan

Bagaimanakah ProxySup mengenakan caj?

Proksi kediaman berharga $3.00 bagi setiap GB dan proksi mudah alih $6.50 bagi setiap GB. Proksi pusat data berharga $1.20 bagi setiap IP sebulan. Jumlah ditolak daripada baki prabayar. Harga pada 2026-10-17.

Bagaimanakah cara menambah nilai baki?

Pilih Starter ($20), Growth ($100), Scale ($300) atau Volume ($500), atau masukkan jumlah lain. Anda membayar dengan USDT pada rangkaian TRC20, dan baki dikemas kini selepas bayaran disahkan.

Bagaimana dengan jumlah yang gagal atau tidak digunakan?

Jumlah yang gagal, dibatalkan dan tidak digunakan semuanya kembali ke baki. Baki itu boleh digunakan untuk mana-mana produk.

Proksi yang dibayar ikut penggunaan

Daftar dan isi jumlah yang anda mahu untuk menggunakan ketiga-tiga produk.